Latviski
in English
по-русски

IOL rezultāti

2021. gada 26. jūlijā

19.-24. jūlijā Ventspilī norisinājās 18. Straptautiskā lingvistikas olimpiāde. Pērn olimpiāde tika atcelta, bet šogad tā norisinājās attālināti. Latvijas izlase sastāvēja no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēniem Lorensa Martinsona, Maksima Libensona, Nestora Starostina, Varvaras Gromovas, Milanas Komisarovas un Jūlijas Vaikutes, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem Džonatana Mika Melgalvja un Aleksandras Daņilovas.

Latvijas izlase tika godalgota ar četrām balvām: bronzas medaļu iegūva Nestors Starostins, savukārt atzinības raksti tika piešķirti Džonatanam Mikam Melgalvim, Lorensam Martinsonam un Maksimam Libensonam. Apsveicam!

Olimpiādes organizēšana un Latvijas izlases dalība nebūtu iespējama bez atbalstītājiem. Mēs esam pateicīgi par palīdzību:

Latvijas komandas dalībnieki Ventspilī - Lorenss Martinsons, Maksims Libensons, Džonatans Miks Melgalvis, Nestors Starostins, Aleksandra Daņilova, Varvara Gromova, Milana Komisarova un Jūlija Vaikute. (Foto: venta.lv)