Latviski
in English
по-русски

2017. gada otrās kārtas rezultāti.

2017. gada 25. februārī

Svētdien, 19. februārī, noslēdzās olimpiādes otrā kārta. Līdzās 51 pašmāju dalībniekiem, kuri pārvarēja pirmo kārtu, olimpiādes otrajā kārtā kā viesi piedalījās arī 4 skolēni no Ukrainas. Detalizētu rezultātu tabulu un uzvarētāju sarakstu var lejuplādēt šeit (pdf). Pēc divu kārtu rezultātu summas tika piešķirtas 22 godalgotas vietas, 18 atzinības raksti, 3 godalgotas vietas 8.-9. klašu kategorijā, kā arī 6 balvas par abu kārtu atsevišķu uzdevumu labākajiem risinājumiem. Apsveicam laureātus un pateicamies visiem par dalību!

Četriem skolēniem, kuri saņēma visaugstāko punktu summu par abām kārtām, tiks dota iespēja piedalīties Starptautiskajā lingvistikas olimpiādē, kura šovasar notiks Dublinā, Īrijā.

Atgādinām arī, ka šovasar atkal notiks atklātās lingvistikas nodarbības - par tām tiks paziņots vēlāk mūsu facebook- un mājaslapā.

Dalībniekiem uz e-pastu tika nosūtīta vēstule ar otrās kārtas uzdevumu risinājumu prezentācijām. Ja Jūs nesaņēmāt vēstuli vai neatcerāties savu kodu, rakstiet mums uz lingvistikas.olimpiade@gmail.com vai feisbukā!