Latviski
in English
по-русски

Pirmās kārtas rezultāti.

2016. gada 30. decembrī

2016. gada 17. decembrī notika Latvijas Lingvistikas olimpiādes pirmā kārta, kurā piedalījās 187 skolnieku no 8 pilsētām. Uz otro kārtu uzaicināta trešdaļa dalībnieku — 64 cilvēki ar visaugstākajiem rezultātiem. Ar rezultātu tabulu var iepazīties šeit (pdf).

Šogad olimpiādē bija arī samērā daudz pamatskolnieku, daudzi no kuriem uzrādīja teicamus rezultātus, tāpēc sākot no šī gada mēs atsevišķi apbalvojam arī pirmās kārtas dalībniekus ar visaugstākajiem rezultātiem pamatskolēnu konkurencē (līdz 9. klasei ieskaitot). Rezultātu tabula līdz 9. kl. atrodama šeit (pdf). Apsveicam!

Dalībniekiem uz e-pastu tika nosūtīta vēstule ar atbildēm uz pirmās kārtas uzdevumiem. Ja Jūs nesaņēmāt vēstuli vai neatcerāties savu kodu, rakstiet mums uz lingvistkas.olimpiade@gmail.com vai feisbukā!

Otrā kārta notiks 19. februārī. Detalizēta informācija par to parādīsies vēlāk. Balstoties uz abu kārtu rezultātu summas tiks noteikti godalgu ieguvēji, kā arī dalībnieku četrinieks, kurš pārstāvēs Latviju Starptautiskajā Lingvistikas olimpiādē, kura šovasar notiks Īrijā. Turklāt, ir arī paredzēti atsevišķi apbalvojumi dalībniekiem ar augstākajiem rezultātiem otrajā kārtā.

Pateicāmies dalībniekiem un visiem, kas palīdzēja olimpiādes sagatavošanā!