Latviski
in English
по-русски

2016. gada pirmās kārtas rezultāti.

2016. gada 17. janvārī

Pirms nedēļas notika Latvijas Lingvistikas olimpiādes pirmā kārta, kurā piedalījās rekordliels skolēnu skaits: 221 cilvēks no 17 Latvijas novadiem. 35 cilvēki rakstīja olimpiādi Jēkabpilī, pārējie ­ Rīgā. Ar rezultātu tabulu var iepazīties šeit (pdf).

Kopumā dalībnieki uzrādīja labus rezultātus, paaugstinot vidējo punktu skaitu salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Uz otro kārtu uzaicināta trešdaļa dalībnieku — 73 cilvēki ar visaugstākiem rezultātiem.

Dalībniekiem uz e­pastu tika nosūtīta vēstule ar viņu kodu un atbildēm uz pirmās kārtas uzdevumiem. Ja Jūs piedalījāties olimpiādē, bet nesaņēmāt vēstuli, visticamāk, Jūsu e-­pasta adrese netika norādīta reģistrējoties uz olimpiādi, vai tika norādīta nepareizi. Šādā gadījumā Jūs varat mums rakstīt paši uz lingvistikas.olimpiade@gmail.com.

Dažas fotogrāfijas no pirmās kārtas Rīgā var apskatīt mūsu facebook lapā.

Otrā kārta notiks 26. martā. Detalizēta informācija par to parādīsies vēlāk. Otrajā kārtā tiks noteikti godalgu ieguvēji, kā arī dalībnieku četrinieks, kurš pārstāvēs Latviju Starptautiskajā Lingvistikas Olimpiādē, kura šovasar notiks Indijā.

Pateicamies dalībniekiem un visiem, kas palīdzēja olimpiādes sagatavošanā!